LifeBud

Budowa zeroemisyjnych domów hybrydowych na Osiedlu Nad Potokiem w Słotwinie.
 
Zastosowana technologia i pasja, z którą tworzymy to osiedle, będzie dla Państwa,  jako naszych klientów, dużą radością w życiu codziennym.
Planowany termin oddania budowy to 12.2023 – 03.2024 r.
 
Obecnie zapisujemy chętnych. Cena końcowa nie jest jeszcze znana z uwagi na zmienne ceny materiałów budowlanych.
Domy będą w bardzo wysokim standardzie. Zeroemisyjne domy hybrydowe,  będą energooszczędne ,  wyposażone w wentylację z rekuperacją, pompę ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym na wszystkich kondygnacjach wraz z zasobnikiem  ciepłej wody użytkowej, klimatyzację.  Całość zasilana będzie panelami solarnymi, tak by koszt ogrzewania w zimie , a klimatyzacji w lecie był bliski 0 zł. Na parterze i piętrze wykonamy dla Was piękne tarasy z betonu architektonicznego z balustradą szklaną samonośną. Z betonu architektonicznego wykonamy również schody wewnętrzne.
 
Domy wyposażone będą w stolarkę okienną  3 szybową, która zapewni nam dużą ilość światła dziennego, antracytową dachówkę ceramiczną, przydomową oczyszczalnię ścieków. Cały dom wykończony będzie w kolorze biało – antracytowym z elementami w kolorze naturalnego betonu ( podjazdy, chodnik, el. małej architektury).  Wokół domu i w ogrodzie zaproponujemy Państwu piękne nasadzenia traw ozdobnych i karłowatych sosen hiszpańskich, charakteryzujących się długimi i miękkimi igłami.
Dom zostanie przekazany tak, by tylko Państwo musieli wykończyć podłogi (panele, płytki), drzwi wewnętrzne, pomalować w kolorze ściany (zaprawione będą na biało) i umeblować pokoje wraz z kuchnią.
 
Osiedle to, jest jedynym takim osiedlem w Świdnicy i w okolicy, w którym funkcje pomieszczeń i systemy zarządzania energią są tak starannie przemyślane, stąd  możemy je nazywać – zeroemisyjnymi domami  hybrydowymi.